شرکت تکا انرژی

شرکت تکا انرژی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

بعد از اختراع برق توسط ادیسون و گسترش آن و نیاز روزافزون بیشتر به برق و خدمات ویژه ی صنعت برق به انسان ها در سراسر جهان و وارد شدن صنعت برق به عرصه ی تولید علاوه بر روشنایی تغییر و تحول در سراسر جهان در زندگی بشر ایجاد کرد و خدمات ویژه ای در دسترس انسانها قرار داد ومیتوان گفت بسیاری از مشکلات جامعه بشری را حل کرد .
بعد از پیشرفت علم در صنایع وابسته به صنعت برق و دستگاه های حساس متصل به برق مشکلاتی به شرح زیر در برق شهر و برق صنعتی مشاهده شد که عبارتند از :
۱ . قطع برق                   2 . افت ولتاژ            3 . جهش ولتاژ              4. کاهش ولتاژ
۵ . نویز                        6 . شوک ولتاژ بالا      7 . تغییر فرکانس           8 . تغییر گذرا
۹ . اعوجاج موج


در این راستا محققین در پی به رفع مشکلات برق شهر به راه حلهایی دست میابند که یک نمونه از این راه حلها میتوان به ساخت دستگاه های یو پی اس اشاره کرد.

  1.  

ups مخفف همان un intrub tible power supply همان منبع تغذیه بدون وقفه میباشد که پاسخگوی 9 مشکل برق شهر میباشد و آنهارا برطرف میسازد و برق صاف و مورد اعتماد با ضریب اطمینان بالا در خروجی برای مصارف حساس ما مهیا میسازد .

شرکت تکا انرژی با بکارگیری افراد متخصص و مهندسین مجرب در این زمینه تلاش را بر این اساس بنا نهاده علاوه بر رفع مشکلات برق شهر برای مصرف کننده ها با کیفیت ترین و بروزترین و پیشرفته ترین دستگاه های یو پی اس را به بازار عرضه نماید و حامی صنعت برق صاف مورداعتماد و ضریب اطمینان بالا و مشتریان در این زمینه همواره پیشرو در این امر قدم بردارد که بر این اساس نام پیشرو صنعت تک آرا انرژی توسط سهامداران و بنیانگذاران به ثبت رسیده است .
شرکت تکا انرژی در حال حاضر در زمینه یو پی اس و باتری یو پی اس و استابلایزر و دی سی شارژر و پنل خورشیدی در سه مورد فروش یو پی اس و خدمات پس از فروش و تعمیر و سرویس و نگهداری فعالیت میکند .
یو پی اس های ارائه شده توسط شرکت تکا انرژی:

یو پی اس apc آمریکا

یو پی اس epe آلمان

یو پی اس star plus تایوان
باتری یو پی اس های ارائه شده توسط شرکت تکا انرژی :
KSTAR BATTERY چین

NARADA BATTERY چین

LONG BATTERYویتنام
و در زمینه های استابلایزر و پنل خورشیدی با مارکهای :
EPE STAR+