شرکت توانیرو

شرکت توانیرو
به این پست رای دهید

بهترین و مطمئن ترین مشاور در امور برق رسانی به شبکه های کامپیوتری با سالیان سال تجربه مفید، upsهای توانیرو با استاندارد و ساختار صنعتی موجود در بازار ایران با قابلیت استارت دو برابر دستگاه های موجود در بازار  مخصوصا دستگاه های چینی، موارد استفاده آن در:

 سیستم های شبکه کامپیوتری    

 راه اندازی یونیت های دندانپزشکی

 دستگاه های حساس پزشکی و آزمایشگاهی  

کنترل دستگاه های حساس صنعتی

 کولرهای گازی و آبی

       شرکت توانیرو از 30 سال قبل ( در سال ۱۳۶۵) ، به منظور ساخت انواع دستگاه های منابع تغذیه و مبدل ولتاژ ؛ مانند ups ، اینورتر و شارژرهای صنعتی خاص و به عنوان اولين ابداع كننده ایرانی دستگاه یو پی اس سينوسي سنكرون با برق شهر ؛ با ساخت سيستم Intelligent HF از نوع Off Line  وOn Line   شروع به فعالیت نمود . 

با گسترش کاربرد کامپیوتر و اهمیت حفظ اطلاعات ، ساخت انواع یو پی اس در توان های مختلف احساس نیاز گردیده و شركت توانيرو اهم فعالیت های خود را از نظر ارتقای کیفیت و تنوع محصولات در این زمینه به کار گرفت.

هم اکنون محصولات تولیدی این شرکت در سیستم های بانکی ، وزارتخانه ها ، سازمان های علمی و صنعتی ، کارخانجات ، بیمارستان ها ، ادارات ، شرکت های کامپیوتری و ارگانهای نظامی در حال بهره برداری می باشد .

شركت توانيرو؛ با توجه به استقبال مشتریان در زمینه تولیدات با کیفیت این شرکت ، در حال حاضر به عنوان يكي از شرکت های مطمئن ایرانی و با سابقه ؛ همچنان تولید دستگاه هاي مبدل ولتاژ ، اینورتر و ups را با تکنولوِِژیIntelligent HF  را ادامه می دهد .

استقبال ، تاییدیه ها و رضایت خریداران مختلف ، معرف کیفیت محصولات و پشتیبانی فنی اين شركت مي باشد .