شرکت صنایع پرسو الکترونیک

شرکت صنایع پرسو الکترونیک
به این پست رای دهید

شرکت صنایع پرسو الکترونیک– با تجربه بیش از دو دهه فعالیت در زمینه صنایع الکترونیک در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردیده است. این شرکت علاوه بر در اختیار داشتن متخصصین و مسئولانی با درجات عالی علمی و تخصصی مرتبط و با سوابق تجربی بسیار بالا، در کلیه سطوح اجرایی و کاربردی آن نیز از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی ساخت و طراحی دستگاه های الکترونیک بهره می برد. بطوری که به جرأت می توان گفت تولیدات این شرکت قادر است در سطوح بالا با همتای خارجی خود رقابت نماید. در این راستا از سال ۱۳۷۶ برای اولین بار در ایران، طراحی و ساخت انواع U.P.S , INVERTER , CHARGER , RECTIFIER های پیشرفته میکروپروسسوری با اقدام به انتقال تکنولوژی از شرکت های POWER COM , ALLIS ELECTRIC تایوان و بسط و توسعه آن و بهره گیری از تکنولوژی و استاندارد های جهانی مطابق با نیاز های جامعه محقق گردیده و هم اکنون بیش از ۳۵۰۰۰ دستگاه از این سری تولیدات در ارگان های مختلف در حال بهره برداری می باشند.

شرح مختصری از انواع تولیدات و محصولات قابل ارایه شرکت صنایع پرسو الکترونیک:

UPS, INVERTER, CHARGER, RECTIFIER, AC/DC Panel

این شرکت یکی از بـزرگترین تولیدکنندگان انواع (ON LINE, LINE INTERACTIVE,OFF LINE) UPS CHARGER, RECTIFIER, INVERTER و … در ایـران بوده که بصورت تخصصی در این امر فعالیت می نماید.

از طرف دیگر شرکت صنایع پُرسوالکترونیک نماینده انحصاری شرکت ABB/NEWAVE سوئیس در ایران می باشد. یو پی اس های (UPS) ساخت این شرکت از نوع ON LINE با توانهای ۱۰KVA تا ۵۰۰KVA با قابلیتهای منحصر به فرد از جمله راندمان ۹۷%، حداقل حجم و وزن و همچنین قابلیت پارالل شدن نامحدود می باشد. مضافاً شرکت NEWAVE تنها تولیدکننده یو پی اس های (UPS) مدولار سه فاز توان بالا (با مدولهایKVA 10 , 15 , 20, , 25 , 30 , 40 , 50 , 100) در دنیا می باشد. شرکت NEWAVE یکی از بزرگترین سازنده های اروپایی یو پی اس (UPS) بوده و تعداد زیادی از یو پی اس های (UPS) این شرکت در شبکه های انفورماتیکی، مخابراتی، بیمارستانها، بانکها و کارخانجات مهم دنیا و همچنین ایران نصب و در حال استفاده و بهره برداری می باشد.

مضافاً این شرکت نماینده انحصاری فروش وخدمات بعد از فروش شرکت Legrand / META SYSTEM ایتالیا که تولید کننده یو پی اس های ON LINE (UPS) ماژولار تک فاز و سه فاز از قدرت ۱۲۵۰V.A تا ۱۲۰KV.A با قابلیت افزایش و کاهش توان در محدوده مذکور در ایران می باشد. در عین حال این شرکت نماینده انحصاری فروش وخدمات پس از فروش یو پی اس های (UPS) صنعتی شرکت Statron سوئیس در توانهای ۲۰-۸۰۰KVA و همچنین شرکت RITAR چین با برند اختصاصی PEC (که مخففPorsoo Electronic Company) جهت تامین باطری های سیلدلیداسید از نوع ۲V و ۱۲V از ظرفیت ۷٫۲AH تا ۳۰۰۰AH در ایران می باشد.

صنایع پُرسوالکترونیک در سال ۱۳۶۹ با هدف طراحی، ساخت و تولید انواع دستگاههای الکتریکی ـ الکترونیکی شروع به فعالیت کرد. در ابتدا اقدام به تولید محصولاتی از قبیل یو پی اس (UPS) و ترانسهای اتوماتیک (AVR)، کنترل کننده های فاز، منبع تغذیه بی سیم و… نمود.

درسال ۱۳۷۷به منظور ارتقاء کمی و کیفی محصولات، با انتقال تکنولوژی از شرکت POWERCOM تایوان و بهره گیری از استانداردهای آمریکا، اقدام به تولید نسل جدیدی از یو پی اس های online و Line Interactive و انواع inverter پیشرفته و هوشمند نمود.

از سال ۱۳۸۰ به پشتوانه تجربه و تخصص مهندسین خود نمایندگی انحصاری شرکتNEWAVE سوئیس (تولیدکننده پیشرو UPSهای سری stand alone در توانهای ۷٫۵KVA – 500KVA و انواع UPSهای ماژولار ۱۰KVA – 3MVAبا ماژولهای ۱۰KVA-100KVA) را در ایران عهده دار میباشد.

در سال ۱۳۸۴ نمایندگی انحصاری شرکت MetaSystem ایتالیا؛ تولید کننده UPSهای ماژولار  10-120KVA با ماژولهای ۶٫۷-۳٫۴ KVA و هچنین نمایندگی انحصـاری شرکت Ritar به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انـــواع باطری های صنعتی ۱۲ ولت ۲۰۰Ah-7Ah و باطریهای ۲ ولت ۱۰۰-۳۰۰۰Ah را اخذ کرده است.

اکنون شرکت صنایع پُرسوالکترونیک به عنوان یکی از اعضاء انجمن تولید کنندگان مولد برق الکترونیکی (UPS) با توجه به نامحدود بودن عرصه های علم و تکنولوژی و وابستگی روزافزون دنیا به دانش های نوین با اتکاء به بیش از۱۷۵ نفر سرمایه انسانی متخصص مجرب و ۴۰٫۳۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال سرمایه ثبت شده، همواره آرمانی جز ارائه ی محصولاتی باکیفیت و خدماتی شایسته به مشتریان ندارد و برای همگام شدن و پویایی در این عرصه، محدودیتی برای خویش قائل نیست.