شرکت بک افزار

شرکت بک افزار
به این پست رای دهید

 شرکت بازار الکترونیک (Bazar Electronic Company) ، در سال ۱۳۶۰ در تهران، با هدف تأمین انواع منابع تغذیه الکترونیک ومبدلهای ولتاژی شامل انواع یوپی اس، باتری شارژر، اینورتر و کانورتر، و انواع باتری تأسیس گردید و به طراحی و تولید این اقلام در انواع اداری و صنعتی مبادرت نمود، همچنین در کنار این فعالیت به عنوان نماینده انحصاری شرکت  BEST POWER آمریکا، سال‌ها تأمین انواع این یو پی اس ها را برای اولین بار در ایران، برعهده گرفت. همچنین بصورت همزمان از یو پی اس هایی با برند IPM (International Power Machine (Minuteman) (هر دو آمریکا) استفاده نمود.

در سال ۱۳۷۳ با تغییراتی در ترکیب سهامداران این شرکت و انتخاب سه حرف اول شرکت مادر Bazar Electronic Company، فعالیت‌های این شرکت درقالب سه شرکت مجزا و مستقل و با سهامداران متفاوت، به نامهای بک افزار، بک قشم وبک پیشرو ادامه یافت.

 ازآن تاریخ (۱۳۷۳) تاکنون، شرکت بک افزار فقط بصورت تخصصی و متمرکز، درپروژه های کاملاً"صنعتی نظیر پروژه‌های نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی گازی، حرارتی وسیکل ترکیبی، پست‌های فشار قوی و ضعیف، صنایع مس و صنایع فولاد، صنایع نظامی و… بر طراحی و ساخت انواع مبدل‌های ولتاژی صنعتی (یوپی اس صنعتی، باتری شارژر صنعتی و رکتی فایر، اینورتر صنعتی، کانورتر صنعتی و انواع استابلیزر صنعتی و استاتیک سوئیچ) و تأمین انواع باتری نیکل کادمیوم، سیلد لید اسید و پلانته در پروژه‌ های صنعتی شرکت می نماید.

سالهاست که نام بک افزار تداعی گر کیفیت و اطمینان و صداقت در تمامی ابعاد است..

 در حال حاضر کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی خرمدشت در فاصله ۳۵ کیلو متری شرق تهران و دفتر مرکزی آن در تهران تقاطع خ رسالت و صیاد شیرازی می‌باشد و کارکنان این شرکت ۵۳ نفر می‌باشند


 آدرس دفتر مرکزی : تهران ، بزرگراه رسالت ، ضلع شمال شرقی تقاطع رسالت و صیاد شیرازی ،

هشت متری اول بنی هاشم ، پلاک ۱۷