کاربرد دستگاههای یو پی اس در کامپیوترها

کاربرد دستگاههای یو پی اس در کامپیوترها
به این پست رای دهید

کامیوتر ها  کاربردهای مختلفی دارند و امروزه بیشترین نقش را در زندگی شغلی و شخصی بشر ایفا میکنند. کامپیوتر ها با داده ها سروکار دارند و داده ها برای ما خیلی ارزشمند هستند مجموعه داده ها اطلاعات را فراهم میکند و اطلاعات حاصل داده های پردازش شده توسط  کامپیوتر هستند و اطلاعات می توند هرچیزی را شامل شود . اطلاعات میتواند متن، عکس، ویدئو، صوت و یا ترکیبی از این موارد باشد و همه ی اینها حاصل از پردازش داده ها می باشند.

کسی که با کامپیوتر کار میکند میداند که داده ها چقدر میتوانند ارزشمند باشند هر داده ای که از صفحه کلید یا از سایر ورودی های به کامپیوتر وارد میشود در حافظه موقت کامپیوتر قرار میگیرد و با قطع احتمالی جریان برق همه ی داده ه از حافظه موقت پاک خواهند شد. ممکن است ساعتها کار کرده اید و هنوز نتیجه کارتان را ذخیره نکرده اید بطور حتم با قطع جریان برق کامپیوتر به یک باره قطع خواهد شد و هر چه که در حافظه موقت قرار داشته باشد پاک خواهد  شد و نتیجه ساعت ها تلاش شما از بین خواهد رفت.

برای جلوگیر ی از موارد فوق باید از یو پی اس آنلاین استفاده کرد. یو پی اس ما بین سیستم کامپیوتر و برق شهری قرار میگیرد و کامپیوتر شما را برای همیشه آنلاین نگه میدارد و با قطع جریان برق شهری کامپیوتر شما قطعی برق را احساس نخواهد کرد و سیستم شما همچنان به کار خود ادامه خواهد داد …

با دستگاه یو پی اس از نوع انلاین کامپیوتر شما حتی هنگام قطعی برق هم به کار خود ادامه خواهد داد.