یو پی اس APC

یو پی اس APC
به این پست رای دهید

شرکت یو پی اس APC یکی از مشهورترین تولید کنندگان دستگاه های برق اضطراری (یو پی اس) و باتری ، رک های هوشمند برای مراکز داده و همچنین  تجهیزات کولینگ برای دیتاسنتر است. این شرکت در ماه سوم سال ۱۹۸۱، توسط سه کارشناس برق و الکترونیک که از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند، تاسیس شد . در آن زمان ، کوشش های این سه نفر بر روی تحقیق و توسعه در برق خورشیدی متحد شد. در طی سال های فعالیت این گروه، بودجه دولت و انگیزه ها در عرصه های خورشیدی کم رنگ تر شد. در جواب، APC تمرکز خود را بر روی محافظت از انرژی معطوف کرد و اولین  یو پی اس را در سال ۱۹۸۴ به بازار عرضه کرد.

 

این کمپانی با رعایت کردن معیار های روز دنیا در زمینه تولید تجهیرات مراکز داده، و همچنین با بهره مندی از ۵۰۰۰ کارمند در سراسر دنیا، توانسته در این عرصه گامی موفق تر و بلندتر ، نسبت به رقبای خود بر دارد.

از بیشترین محصولات این شرکت میتوان به یو پی اس اشاره کرد که در توان های مختلف برای تمام مصارف صنعتی و خانگی عرضه میشود. از این یو پی اس ها می توان در محیط های صنعتی، دانشگاهی، اداری ، فرودگاه ها و کشتیرانی و…. بهره برد.

این محصولات به انواع Small/Medium Business (کسب و کارهای کوچک) و Home/Home Office (خانگی یا خانگی اداری) و Large Cooperation (شرکت های بزرگ ) تقسیم می شود.